Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Audi rehvid

Audi ajalugu on saanud alguse aastast 1899. Tänapäeval toodab Audi sportlikke premium-klassi sõidukeid. Audi on samuti üks juhtivatest kesk, äri ja luksusklassi sõidukite tootjatest. Seetõttu katab Audi sortiment erinevaid sõiduki mudeleid kompaktsest kuni maasturiteni välja. Loomulikult on Audi sõidukitega sõitmine sensatsioon omaette ja seda eriti korralike rehvide olemasolul. Sobilike rehviee valimine on väga oluline tingituna erinevate mudelite erinevatest vajadustest, kus rehvid peavad vastama tootja nõudmistele. Niiviisi on turvaline sõit garanteeritud igas olukorras.

Audile õige rehvi valimine

Audi võtab osa rehvide välja töötamisest, mis peavad vastama erinevate sõiduki mudelite erinõudmistele. Nimelt teeb Audi koostööd erinevate rehvitootjatega nagu näiteks Bridgestone , et toota rehve, mis oleksid sobilikud Audi A3 , Audi A8 ja Audi TT mudelitele. Isegi mudelid A4 , A6 ja Q7 on saanud oma originaalvarustuse Bridgestone’lt. Lisaks kasutab Audi rehve Dunlop’lt ja Goodyear’lt oma sõidukite varustamiseks.

Turvalisus igas olukorras

Korralike rehvidega oma Audile on sul kontroll sõiduki üle igas ilmastikuolus. Audile välja töötatud rehvid on sobilikud kõikides oludes.

  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • Audi Q7

mudelitele leiab sportlikuks sõiduks ja maastikusõiduks rehvid, mis tulevad takistustega toime mängleva kergusega. Soovitame soetada rehvid, millel on tugevdatud karkass, sest sellised rehvid taluvad stressi ilma probleemideta. Suurema mugavuse saamiseks oma premium-klassi Audist, tuleks valida rehvid, millel on madalam veeretakistus ja madalam müratase. Selle tulemuseks on väiksem kütusekulu, mis kindlustab Audi rehvide kuluefektiivsuse.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.