Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK
Tellimuse staatust x
Logige välja

003726681375003726681375

Accelera auto - ja talverehvid

Asutatud 1996. aastal, Accelera kaubamärk on muutumas turul aina edukamaks - paistes selles väga konkureerivas ettevõtlusvaldkonnas silma oma madalate hindade ja atraktiivse disainiga. Accelera talverehvid on spetsiaalselt välja töötatud, et tagada suurepärane sooritus sõbraliku hinnasildiga - ja seda nad ka teevad!

Paljud autojuhid viivitavad külma aastaaja saabudes oma suverehvide asendamisega, sest see on liiga kulukas. Mitmed katsed on aga näidanud, et isegi parimad esmaklassilised suverehvid ei suuda spetsiaalsete talverehvidega väga madalatel temperatuuridel või jääl ja lumega kaetud teedel konkureerida. Eelarvelised talverehvid on ohutust silmas pidavatele kuluteadlikele autojuhtidele atraktiivseks valikuks.

Odavaim viis talvel sõitmiseks

Accelera talverehve turustatakse kui X-Grip/ Snow (X-Haarde/ Lume) seeria rehve ja tarbijate kommentaaride kohaselt on need ühed parimad, Indoneesias valmistatud rehvid. reifendirekt.co.ee toob teieni tõeliselt soodsad Accelera talverehvid ja seda parimate hindadega. Kasutage meie pakkumist ning meie intelligentse otsimisfunktsiooniga leiate kergesti parimad rehvid parimate hindadega.

Meie tooteid on lihtne tellida ja kataloogi hind sisaldab Ühendkuningriigis tasuta kohaletoimetamist. Teie uued talverehvid saadetakse teie poolt valitud asukohta - kas otse koju või kui soovite, siis lähimasse töökotta koheseks paigaldamiseks.

^