Payment Banner

Achilles suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Alates 1991. aastast müüb Indoneesia kaubamärk Achilles ülemaailmselt autojuhtidele vastupidavaid ja stiilseid suverehve. Tootja eesmärk on meelitada ligi kliente, pakkudes neile piisavalt haarduvaid, roolitundlikke ja mugavaid rehve, hoides hinnad võimalikult soodsad. See strateegia on osutunud edukaks ning Achilles on suutnud omale konkurentsivõimelisel rehviturul tagada stabiilse positsiooni.

Achilles ATR Sport kasutab keskkonnasõbralikku ökotehnoloogiat, et tagada ohutu käitumine märgades oludes, vähendades samal ajal veeretakistust, saamaks paremat kütusekulu ja mugavust. Selle terasest vöötatud turvise eesmärk on olla nii tõhus, kauakestev kui ka sportlik. See mudel peaks pakkuma huvi autojuhtidele, kes soovivad säästa. Kokkuvõttes pakuvad Achilles suverehvid üllatavat hinna ja kvaliteedi suhet.

Teine suvehitt Achilles'elt on Achilles ATR-K ECONOMIST. Teepeenraga seotud funktsioonid sisaldavad mitut serva ja täiendavaid mustrielemente, tagamaks igapäevastel sõitudel kindlamat haaret, optimeeritud pidurdamise stabiilsust ja kindlakäelist käitumist. Kaks laia pikisoont aitavad vee äravooluga ja ennetavad vesiliugu. Rehv Achilles ATR-K ECONOMIST, mille esimene prioriteet on hea hinna ja kvaliteedi suhe, pakub oma hinnaklassis üllatavat viimistletust.

Nautige pikkadel päikesepaistelistel päevadel sõiduelamusi ja aadressilt reifendirekt.co.ee saate osta kvaliteetseid tooteid, mis ei mõju teie rahakotile kurnavalt. Valige paljude erinevate suverehvide seast ja kasutage maksimaalselt ära meie kiiret kohaletoimetamist ning soodsaid hindu.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more
x