Payment Banner

Achilles talverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Talverehvide eesmärk on tulla toime rasketes ilmastikutingimustes, kus teed on libedad ja temperatuurid jäävad sageli alla nulli. Talverehvide korral kasutatakse spetsiaalselt selleks disainitud mustreid. Samuti on turviste kummisegu koostis suverehvide omast erinev, et säiliks elastsus ja haarduvus ka külmades oludes. Erilisest kummist ja agressiivsemad lohistamisservad aitavad rehvil haakuda ning säilitada kinnipidamist lumistel või jäistel teedel. Achillesi talverehvid konkureerivad turul suurimate tegijatega, pakkudes piisavat jõudlust väga mõistliku hinnaga.

Talvine jõudlus Achilles WINTER 101-ga

Üks parimaid valikuid Achilles talverehvide seas on kindlalt Achilles WINTER 101. Olles teeninud selle kategooria suurepärase jõudluse tiitli paljudes testimise kriteeriumites, nagu veojõud lumel, müratase ja pidurdusvõime märjal teekattel, on Achilles WINTER 101 ehk see, mida otsite, kui tegemist on talvise turvalisuse ja mugavusega. See rehv tagab tugeva pidurdamise ja kasutatud on vastupidavusele ning madalatele temperatuuridele suunatud kummisegu. Keskne ribi ja blokeeringuga mustrielemendid pakuvad suurel arvul servi, et saavutada lumel ja jääl parem veojõud, muutes talvise autosõidukogemuse vähem hirmuäratavaks.

Ja suvi on ikka veel nii kaugel... Ärge heitke meelt! Selle asemel, et auto koju paremaid päevi ootama jätta, ostke aadressilt reifendirekt.co.ee oma autole parimad eelarvesse mahtuvad talverehvid kõige atraktiivsemate tingimustega. Pakume tasuta kohaletoimetamist Ühendkuningriigis teie poolt valitud aadressil. Teie käsutuses on ka meie laiaulatuslik paigaldamistöökodade partnervõrgustik ja nii saame teie tellitud Achillesi talverehvid tarnida kiireks paigalduseks teile kõige lähemasse töökotta.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more