Aeolus lamellrehvid aadressilt reifendirekt.co.ee. Meilt leiate suurima valiku ja kõige konkurentsivõimelisemad hinnad '“ osta internetist!Mark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Aeolusi rehvid on saavutanud rehviturul hea maine, pakkudes kuludele orienteeritud autojuhtidele usaldusväärset sooritusvõimet. Olles hinnakonkurentsis palju odavamad, õnnestub Aeolusi rehvidel siiski saavutada kvaliteeditase, kus saate kaubamärgiga toote hea raha eest. Eelarvega sobivate kaubamärkide populaarsus Ühendkuningriigis on kindel võimalus Aeolusi rehvidelend sellele nõudlikule turule tõestada ja seda see Hiina firma ongi teha otsustanud.

Enamik tootjaid on reageerinud aastaringselt kasutatavate rehvide nõudlusele ja Aeolus ei saanud seda suundumust ignoreerida. Selle tulemusena töötas ettevõte välja oma aastaringselt kasutatavad rehvimudelid, mis vastavad täielikult Euroopa kvaliteedi- ja tulemuslikkuse standarditele. Aeolusi lamellrehvid sobivad kõikide ilmastikutingimustega enamikele sõiduautode markidele ja mudelitele ning maasturitele ja meie e-poest leiate kindlasti oma autole sobivad rehvid.

Aastaringne ohutus suurepäraste hindadega

Aeolus 4SeasonAce AA01 rehvid on sõiduautodele mõeldud suve- ja talverehvide tasakaalustatud kombinatsiooniomadustega ning kannavad ˜M+S (Mud&Snow / Muda&Lumi) ja '˜lumehelbe'™ märgistust, mis eristab täielikult talvistes tingimustes kasutamiseks sobivaid tooteid. Selle rehvi sügav turvisemuster ja laiad ringikujulised sooned eemaldavad rehvi alt tõhusalt vee ja lume, parandades veojõudu ja aidates vesiliu vastu.

Aadressil reifendirekt.co.ee saate alati osta vajalikud rehvid parimate hindadega. Aeolusi lamellrehvid pakuvad aastaringselt taskukohast jõudlust ja meie e-poest saate neid alati kõige soodsamalt. Kohaletoimetamine Ühendkuningriigis on tasuta, kui tellite vähemalt kaks rehvi, ja meie üleriigiline töökodadevõrk on teie käsutuses, et saaksite rehvid kohe ja professionaalselt paigaldada.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more
x