Payment Banner

Avoni talverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Rehvitootja Avon , kes valmistab ka hea hinna-kvaliteedi suhtega talverehve, on olnud rehvitootmise turul alates 1904. aastast. 1997. aastal omandas Avon Tyre Corporationi USA firma Cooper Tyre & Rubber Company , jätkates esmaklassiliste rehvide tootmist.

Kõrgekvaliteedilised Avoni talverehvid

Avon talverehve soovitatakse nende jooksva stabiilsuse, vesiliukindluse ja külmal aastaajal märjal või lumisel teel käitlemise pärast. Avon talverehvides kasutatud kummisegu võimaldab neil säilitada oma omadusi temperatuuridel alla 7 kraadi, andes seetõttu külma ilmaga igal veerepinnal parema haarde. Külg- ja pikisuunalised turvisemustrid on suuremad kui suverehvide turvisemustrid, võimaldes kiiremat vee, muda ja lume äravoolu.
Tänu oma ehitusele ja koostisele on talverehvid küll kallimad kui suverehvid, kuid siiski palju odavamad kui lamellrehvid , sest viimased on lihtsalt alternatiivsed talverehvid.

Kõrgeima toimivusega Avoni külma ilma rehve, nagu Ice Touring ST ja CR85 soovitame autoomanikele just külmal aastaajal. Veebisaidilt reifendirekt.co.ee leiate Ice Touring ja Ice Touring ST profiilid sõiduautodele, internetist saadaval oleva parima hinnaga. Maastikuauto/4x4 klassi kuuluvatele sõidukitele soovitame Ranger Ice profiili ja kommertssõidukitele Avon Vanmaster rehvimudelit.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more