Payment Banner

Barum sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Barum suverehvid

Tšehhi rehvitootja Barum on kuulnud Saksamaisesse Continental gruppi alates aastast 1993. Barum’i suverehvid on välja töötatud seades kõrge efektiivsus eesmärgiks.

Parim teostus ja sõidurõõm

Barum suverehvid läbivad pidevalt uuringuid ja on regulaarselt uuendatud uute ja innovaatiliste tehnoloogiatega. Siin saab Barum suurt kasu partnerlusest Continental’ga. Näiteks suutsid arendajad paremaks muuta vee ärajuhtimist vesiliu olukorras ning seda läbi uue rehvisegu ja turvisemustri. Lisaks paremale haarduvusele märjal teekattel on pidurdusmaa samuti lühem.

Ideaalne suverehv keskmistele ja väikeautodele

Barum suverehv “Brillantis” on spetsiaalselt välja töötatud keskmistele ja väiksematele autodele. Rehvi spetsiaalne segu garanteerib suurepärase haarduvuse ja stabiilsuse kurvides manööverdamisel. Tulemuseks on suurem sõidumugavus ja väiksem kütusekulu.

Testitulemused avaldavad muljet

Saksa ajakiri “Gute Fahrt” hindas Barum suverehvid hea hinna ja kvaliteediga kaubamärgiks. Aastal 2012 sai Barum positiivset tagasisidet samuti hea juhitavuse ja tasakaalukuse eest märgadel teedel. Lisaks on välja toodud nende rehvide hea käitumine vesiliu situatsioonis, mugavus ja vähene müra.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more