Payment Banner

Bridgestone sõiduauto suverehvidMark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Turvaliselt teel Bridgestone’i suverehvidega

See Jaapani ettevõte on üks maailma juhtivamaid rehvitootjaid ja varustanud Vormel 1 meeskondi rehvidega järjepidevalt kuni aastani 2011. Karmid väljakutset ja pidev areng on tulnud kasuks ka igapäeva liikluses. Töötades välja suverehve, pöörab Bridgestone erilist tähelepanu turvalisusele. Seetõttu kombineerivad Bridgestone’i suverehvid sujuva sõidu ja juhitavuse kõige nõudlikuma turvalisue astmega. Lisaks garanteerivad Bridgestone’i suverehvid suures ulatuses sõidurõõmu ja mugavust ning seda kuival kui märjal teekattel. Bridgestone’i suverehvid on esmaklassilised juhitavuses, haarduvuses ja vesiliu vältimises.

Bridgestone’i suverehvid tõestavad end kui proovile panna

Bridgestone’i suverehvid on testimisel saanud juhtivate autoajakirjade suure tähelepanu osaliseks. Aastal 2012 nimetas Saksamaa ajakiri “AutozeitungBridgestone’I Turanza T001 suverehvidväga soovitatavateks”. See rehv on üks Bridgestone’i lipulaevi kombineerides turvalisuse, vastupidavuse ja sõidumugavuse. Bridgestone suverehvid said suurepärase hinnangu ka teistes Saksamaa, Šveitsi ja Austria mootorsõiduki ühendustest ja klubidest.

Bridgestone – alati uusim tehnoloogia

Bridgestone’i suverehvid käivad läbi täieliku arendamise ja on alati kaasaegsed uusima tehnoloogia suhtes. Üheks esmaseks näiteks Bridgestone’i sisesest arendamisest on Cooling Fin tehnoloogia, mis suurendab tunduvalt rehvi teostusvõimet hädaolukordades. Rehvi jääb täiesti töökorda, isegi kui rehvirõhk langeb märkimisväärselt. Seetõttu saab teatud vahemaa vähendatud kiirusega sõita, ilma probleemideta.

Tootjad usaldavad Bridgestone’i

Suurepärase kvaliteedi ja teostusega kaasneb ka juhtiv osatähtsus tootjate hulgas. Tuntud autotootjad BMW, Citroën ja Mercedes-Benz, kasutavad Bridgestone’i suverehve oma autode originaalvarustusena. Muidugi pakub Bridgestone ka muid erinevat tüüpi rehve nagu näiteks sõiduautodele, kaubikutele, mootorratastele, maasturitele, nelikveolistele ja ka motospordile.

Meie saame teie
rehvid paigaldada

Valige endale lähim rehvitöökoda
meie koostööpartnerite
seast:

Clients opinions

Shop rating
more