Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Debica suverehvid

Debica on tootnud rehve alates 1937. aastst. 1995. aastast on mõningaid Debica S.A. aktsiaid ostnud USA firma Goodyear Tire & Rubber.
Innovatsiooni ja arenduse abil suutis ettevõte tõsta oma iga uue põlvkonnana toodetud suverehvide kvaliteeti ja võimekust. Uued Debica rehvid pakuvad suurepärast manööverdusvõimet ja mugavust nii kuival kui ka märjal teel.
Poola kaubamärk pakub esmaklassiliste rehvide turul jätkuvalt taskukohast alternatiivi. Iga profiil on valmistatud kehtivaid nõudeid järgides ja neil on olemas EL sildid veeretakistuse, müra ja märgades oludes hea haardumise kohta.

Debica suverehvid - kvaliteet mõistliku hinnaga

Suverehvina soovitame Debica Presto ja Furio profiile. Need kvaliteetsed rehvimudelid tagavad vastupidavuse, ohutuse ja mugavuse ka suurel kiirusel. Presto muster - asümmeetriline rehv, mis pakub suurepärast sooritust iga ilmaga. Furio rehvimudel meelitab uuendusliku disaini ja suurel kiirusel toimimisega. Suunav profiil pakub suurt V-kujulist mustrit, mis tagab pööretel parema stabiilsuse, ja paljusid kõrvalkanaleid, mis aitavad vesiliugu vältida.

Meie eksperdid aitavad teil valida õige Debica suverehvi, mis on sobiv just teie sõidukile. Tellimine veebisaidilt reifendirekt.co.ee.

Suur valik ja kõrge kvaliteet:

  • üle 100 erineva rehvimargi
  • rohkem kui 35 000 erinevat tüüpi rehve kõigis meie online-poodides kokku
  • pakume ainult 1A-kvaliteediga rehve

Madalad hinnad:

  • Ostjad räägivad isegi 20 kuni 25% odavamatest hindadest teiste rehvipoodidega võrreldes
  • Kõikide rehvide hinnad sisaldavad käibemaksu ja saatmiskulusid alates 2 rehvist Eesti piires, v.a. saared