Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Mark:
Mudeliseeria:
Tootmisaasta / tüüp:
Seeria / versioon:

Rehvid Ford’le

Ford asutati 1903. aastal Henry Ford poolt. Viis aastat hiljem tuldi turule esimese revolutsioonilise T-mudel seeriaga. Tänaseks päevaks on Ford’st saanud üks suurimatest ja hinnatumatest autotootjatest kogu maailmas. Tingituna suurest mudelivalikust täidab Ford iga juhi vajadused. Valides sobivad rehvid oma Ford’le, saad parima sõiduelamuse ning auto juhtimine on sinu jaoks alati üks meeldiv elamus.

Rehvitootjad teevad koostööd Ford’ga

Otsides parimaid rehve võid valida väga erinevate rehvitootjate vahel. Võid samuti otsustada näiteks Goodyear rehvide kasuks. Nimelt pakub Goodyear kvaliteetrehve järgmistele mudelitele:

  • Ford Focus
  • Ford Galaxy
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo

Lisaks Goodyear’i rehvidele kasutab Ford ka Bridgestone rehve ja Michelin rehveoma autode standardvarustuse juures.

Optimaalne kontroll igas olukorras

Tagamaks talvel parimat kontrolli oma Ford’i üle, soovitatakse suverehvid talverehvide vastu vahetada kui temperatuurid langevad püsivalt 7ºC. Parima haarduvuse saavutamiseks talvehooajal, tuleks valida talverehvid, millel on lumehelbe sümbol kuna M+S rehvid pakuvad eelkõige stabiilsust mudastes ja lumistes oludes.

Parim haarduvus olenemata ilmastikuoludest

Universaalrehvid on suverehvide ja talverehvide omadusi kombineeriv rehvitüüp. Universaalrehve saab kasutada aastaringselt. Sellised rehvid tunned ära päikse, vihmapiisa või lehe sümboli järgi. Runflat rehvid on abimeheks hädaolukordades (nt tühja rehvi korral). Need rehvid võimaldavad turvalist edasi sõitmist isegi siis, kui rehvirõhk kaob. Nimelt saab runflat rehvidega edasi sõita kuni 80 km/h kiiruse juures 100 km. Enam ei ole vajadust seista tee ääres ja oodata abi, vaid saad turvaliselt auto toimetatud töökotta ilma pukseerimata.

Kas Teil on küsimusi?
Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.