Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

Tähista 25 aastat sõidurõõmu ja meie pikaajalist koostööd Falken rehvidega!

Meil on hea meel sinuni tuua eksklusiivne õnneloos koostöös meie pikaajalise partneri Falkeniga, seoses meie 25. aastapäeva tähistamisega. Sul on võimalus võita endale kvaliteetne Falken Nespresso Essenza Mini Black.

Osta kampaaniaperioodi jooksul vähemalt 4 Falkeni rehvi ning saad võimaluse osaleda õnneloosis!

Osalemine on just nii lihtne:

  1. Osta reifendirekt.co.ee portaalist kampaaniaperioodi 01.02.2024 kuni 29.02.2024 vahemikus vähemalt 4 Falkeni rehvi. Falkeni rehvid on esmaklassilise kvaliteediga ja nende ostmisel osaled ka selles ägedas loosis.
  2. Kinnita, et osaled kampaanias.
  3. Kui sul on loosiõnne, võidki võita Falken Espresso Essenza Mini Black kohvimasina ning saad nautida täiuslikku espressot – valmistatud stiilselt ja mugavalt.

Soovime sulle palju loosiõnne!

Kampaaniatingimused

Miks Falkeni rehvid?

ReifenDirekt.co.ee väärtustab oma pikaajalist koostööd Falkeniga – brändiga, mis esindab kvaliteeti ja suurepärast jõudlust. Naudi meie mitmekülgset Falkeni rehvivalikut ning hangi endale ühtaegu optimaalne sõidusooritus ning võimalus võita endale Falkeni Nespresso Essenza Mini Black kohvimasin.

Liitu meiega ja tähista 25. aastat sõidurõõmu ReifenDirekt.co.ee ja Falkeni rehvidega.Osta Falkeni rehvid ja osale õnneloosis!