Tellimuse staatust x
Logige välja

66813756681375

KÕIGEKS VALMIS

Tähista 25 aastat sõidurõõmu ja meie pikaajalist koostööd Goodyear rehvidega!

Oleme väga rõõmsad, et saame esitleda eksklusiivset loosimist meie pikaajalise partneri Goodyeariga osana meie 25. aastapäeva tähistamisest. Teil on võimalus võita üks kolmest Goodyeari fännipoekupongist väärtusega 100 eurot.

Lihtsalt ostke Goodyeari rehve reklaamiperioodi jooksul ja tagage oma võimalus selles loosimises osaleda!

See on nii lihtne:

Soovime teile palju edu!

Kampaaniatingimused

Eagle F1 Asymetric 6

Olge valmis meie uusima suverehviga Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6.

Suurepärasest juhitavusest suurepärase haarduvuseni: valmis igaks olukorraks.Parem kontakt kuiva ilmaga

Olge kõigeks valmis tänu täiustatud toimivusele kuival teel ja uuenduslikele kontaktpinnakatetele, mis kohanduvad teie sõidustiiliga – et saaksite paremini reageerida ekstreemsetele manöövritele ja sõita suurema haardumisega.


Suurepärased pidurdamisomadused märja ilmaga

Olge valmis sõitmiseks märjal teel rehvidega, mis kasutavad uuenduslikku vaigusüsteemi, mis tagab teepinnaga parema mikrokontakti, pakkudes teile sõltumata ilmastikuoludest ülimat haarduvust.

Ideaalne ka elektriautodele

Olge tulevikuks valmis tipptasemel mürasummutava mustriga ja uue rehvisegu tehnoloogiaga, mis vähendab veeretakistust ja suurendab elektrilist sõiduulatust.

*Auto Bild 10-2023: 50 suverehvi (rehvimõõt 225/45R18) katsetamine. Katseauto: BMW 3. seeria. Katsetatud kaubamärgid: Goodyear, GT Radial, Sava, Fulda, Hankook, Pirelli, Kleber, Kumho, Giti, Dunlop, Falken, Michelin, Nexen, Yokohama, Toyo, Continental, Linglong, Uniroyal, Maxxis, Bridgestone. Katses osales 20 kaubamärki.